Банкрутство

Банкрутство за ініціативою кредитора

Ліквідація через банкрутство - нездатність боржника відновити свою платоспроможність, визнана господарським судом.

Безкоштовна консультація

Отримайте професійну юридичну консультацію безкоштовно по телефону. Ми надаємо юридичну допомогу з питань банкрутства підприємства з ініціативи кредитора. Залиште заявку і ми зв'яжемось з вами!

скористатися пропозицією


Для кого підходить?

 • для кредиторів, які хочуть стягнути свій борг з неплатоспроможного підприємства.

Переваги:

 1. кредитор отримує можливість стягнути борг з неплатоспроможного підприємства шляхом продажу його активів;
 2. маючи справу з недобросовісним контрагентом вчасно збуджена процедура банкрутства із залученням незалежного або свого арбітражного керуючого забезпечить «невиведення» коштів нелегальними методами з цього підприємства;
 3. як ініціюючий кредитор Ви є учасником у справі про банкрутство боржника і можете впливати на хід судової процедури (в тому числі при виборі арбітражного керуючого);
 4. можливість впливати на хід процедури банкрутства на будь-якій стадії (розпорядження майном, ліквідації, мирової угоди та санації) банкрутства шляхом участі в комітеті кредиторів;
 5. можливість притягнення керівника до солідарної відповідальності за боргами компанії, а також засновників, керівника та інших відповідальних осіб до субсидіарної відповідальності.

Недоліки:

 1. тривалість процедури.

Результат, який Ви отримаєте:

 • можливість частково або повністю стягнути з неплатоспроможного підприємства свій борг;

Вартість

 • Вартість залежить від регіону підприємства, оборотів, кількості співробітників, ведення бухгалтерії та багатьох інших факторів. У вартість послуг включено оцінка ризиків, кореспондентське обслуговування протягом всієї процедури банкрутства, повний супровід банкрутства підприємства + спеціальна пропозиція: аудит проміжного ліквідаційного балансу, аудиторський висновок - безкоштовно.
 • Гнучкий графік платежів.
 • Ми постійно тримаємо Вас в курсі етапів процедури і за запитом надаємо як усний, так і письмовий звіт про виконану роботу, а також додаткові консультації в нюансах законодавства про банкрутство.
ПОСЛУГА
ВАРТІСТЬ
ТЕРМІН
 • Банкрутство з ініціативи кредитора

  ВАРТІСТЬ

  2500 у.о.

  ТЕРМІН

  від 4-х до 10-ти місяців
Замовити прорахунок


Замовити зворотній дзвінок

Заповніть форму та отримайте безкоштовно висококваліфіковану юридичну допомогу від експерта по вашому запитанню. Ми дамо відповідь на протязі 15 хвилин.

Безкоштовна консультація

Отримати консультацію

залишити заявку

залишити заявку

Задати питання юристу

Ваш запит відправлено!

Акция

Послуга