Банкрутство

Банкрутство з ініціативи боржника

Банкрутство юридичних осіб - це визнання факту нездатності боржника задовольняти вимоги його кредиторів. Банкрутство регулюється кодексом України з процедур банкрутства. Особливістю банкрутства за ініціативою власників є, то що підприємство зобов'язане звертатися до господарського суду із заявою про відкриття справи в місячний термін з моменту настання загрози неплатоспроможності.

Неплатоспроможність компанії кодексом визначається як ситуація при якій задоволення вимог одного або кількох кредиторів, за якими настав термін виконання, призведе до неможливості виконання грошових зобов'язань боржника в повному обсязі перед іншими кредиторами. Якщо ж компанія цього не робить - це є підставою для притягнення її керівника до солідарної відповідальності за боргами компанії.

Також, ми надаємо послугу Ліквідація через банкрутство з викупом - нездатність боржника відновити свою платоспроможність, визнана господарським судом, при цьому перед початком процедури банкрутства відбувається зміна власників і / або керівника підприємства, і вся процедура здійснюється вже з нашими посадовцями.

Безкоштовна консультація

Отримайте професійну юридичну консультацію безкоштовно по телефону. Ми надаємо юридичну допомогу з питань банкрутства підприємства з ініціативи боржника. Залиште заявку і ми зв'яжемось з вами!

скористатися пропозицією


Для яких підприємств підходить?

 • для підприємств, у яких є значна заборгованість перед бюджетом та / або контрагентами;

Переваги:

 1. вчасно розпочата процедура банкрутства знімає з керівника солідарну відповідальність за боргами компанії;
 2. почати процедуру банкрутства фірми вигідніше для Вас, ніж погасити борг перед контрагентами;
 3. проводити позапланову перевірку платника податків органом державної податкової служби не обов'язково;
 4. боржнику припиняється нарахування економічних санкцій, знімається арешт з майна, припиняється нарахування неустойки.

Недоліки:

 1. тривалість процедури.

Результат, який Ви отримаєте:

 • запис про припинення діяльності юридичної особи - банкрута в Єдиному державному Реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських організацій;
 • всі борги будуть вважатися погашеними;
 • припиняється нарахування неустойки, процентів та інших економічних санкцій; буде скасований арешт, накладений на майно боржника;
 • накладення нових арештів та інших обмежень щодо розпорядження майном банкрута не допускається;
 • Ви заощадите свій час, тому що уникнете тривалої тяганини в чергах до кабінетів державних органів.

Вартість процедури банкрутства

 • Вартість залежить від регіону підприємства, оборотів, кількості співробітників, ведення бухгалтерії та багатьох інших факторів.
 • У вартість послуг включено оцінка ризиків, кореспондентське обслуговування протягом всієї процедури банкрутства, повний супровід банкрутства підприємства + спеціальна пропозиція: аудит проміжного ліквідаційного балансу, аудиторський висновок, викуп безкоштовно.
 • Гнучкий графік платежів.
 • Ми постійно тримаємо Вас в курсі етапів процедури і за запитом надаємо як усний, так і письмовий звіт про виконану роботу, а також додаткові консультації в нюансах законодавства про банкрутство.
 • Додатково, на рахунок господарського суду, оплачується авансування послуг арбітражного керуючого та судовий збір.
Послуга
Вартість
Термін
 • банкрутство за спрощеною процедурою

  Вартість

  2 500 у.е.

  Термін

  4 - 10 місяців
Замовити прорахунок


Замовити зворотній дзвінок

Заповніть форму та отримайте безкоштовно висококваліфіковану юридичну допомогу від експерта по вашому запитанню. Ми дамо відповідь на протязі 15 хвилин.

Безкоштовна консультація

Отримати консультацію

залишити заявку

залишити заявку

Задати питання юристу

Ваш запит відправлено!

Акция

Послуга