Банкрутство

Банкрутство фізичних осіб

LiquidatorPro проводить процедуру банкрутства фізичних осіб-підприємців по всій Україні, будь-якої складності. Важливою особливістю процедури банкрутства фізичних осіб-підприємців є те, що ініціювати процедуру, можливо тільки за боргами які виникли з ведення підприємницької діяльності.

Безкоштовна консультація

Отримайте професійну юридичну консультацію безкоштовно по телефону. Ми надаємо юридичну допомогу з питань банкрутства підприємства фізосіб підприємців. Залиште заявку і ми зв'яжемось з вами!

скористатися пропозицією
Для яких підприємців підходить?
 • для підприємців, у яких є значна заборгованість перед бюджетом по оплаті обов'язкових платежів і / або контрагентами (кредиторами) (в тому числі банківськими установами);
 • для кредиторів, які хочуть стягнути свій борг з неплатоспроможного підприємця.

Переваги:

 1. почати процедуру банкрутства вигідніше для Вас, ніж погасити борг перед контрагентами;
 2. проводити позапланову перевірку платника податків органом державної податкової служби не обов'язково;
 3. процедура вигідна як кредитору, так і боржнику. Кредитор отримує можливість стягнути борг з неплатоспроможного підприємця. Боржнику припиняється нарахування економічних санкцій, знімає арешт з майна, припиняється нарахування неустойки.

Недоліки:

 1. тривалість процедури.

Результат, який Ви отримаєте?

 • запис про припинення діяльності фізичної особи-підприємця в Єдиному державному Реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських організацій;
 • всі борги будуть вважатися погашеними;
 • припиниться нарахування неустойки, процентів та інших економічних санкцій;
 • буде скасований арешт, накладений на майно боржника. Накладення нових арештів та інших обмежень щодо розпорядження майном банкрута не допускається;
 • Ви заощадите свій час, тому що уникнете тривалої тяганини в чергах до кабінетів державних органів.

Вартість процедури через процедуру банкрутства

 • Вартість залежить від регіону реєстрації фізичної особи-підприємця, оборотів, кількості співробітників, ведення бухгалтерії та багатьох інших факторів. У вартість послуг включено оцінка ризиків, кореспондентське обслуговування протягом всієї процедури банкрутства, повний супровід банкрутства підприємства + спеціальна пропозиція: аудит проміжного ліквідаційного балансу безкоштовно.
 • Гнучкий графік платежів.
 • Ми постійно тримаємо Вас в курсі етапів процедури і за запитом надаємо як усний, так і письмовий звіт про виконану роботу, а також додаткові консультації в нюансах законодавства про банкрутство.

ПОСЛУГА
ВАРТІСТЬ
ТЕРМІН
 • банкрутство фізичних осіб-підприємців

  ВАРТІСТЬ

  2 500 у.о..

  ТЕРМІН

  від 4-х до 10-ти місяців
Замовити прорахунок


Замовити зворотній дзвінок

Заповніть форму та отримайте безкоштовно висококваліфіковану юридичну допомогу від експерта по вашому запитанню. Ми дамо відповідь на протязі 15 хвилин.

Безкоштовна консультація

Отримати консультацію

залишити заявку

залишити заявку

Задати питання юристу

Ваш запит відправлено!

Акция

Послуга