МЕМОРАНДУМ про співпрацю

 1. Предметом цього Меморандуму є встановлення партнерських відносин і розвиток довгострокового, ефективного та взаємовигідного співробітництва Сторін.
 2. Сторони мають намір реалізовувати співпрацю на основі рівноправності, доброї волі, поваги, і довіри, виходячи із загальноприйнятої практики.
 3. Сторони в процесі реалізації цього Меморандуму здійснюють свою діяльність відповідно до чинного законодавства України.
 4. В рамках цього Меморандуму Сторони домовилися вживати спільні дії щодо вирішення наступних завдань:
  - сприяння в рекламному просуванні Сторін;
  - консультації з питань, які стосуються діяльності Сторін і які становлять взаємний інтерес;
  - формування позитивного іміджу Сторін для української спільноти;
  - взаємний обмін клієнтами, які цікавляться послугами, які стосуються діяльності Сторін;
  - взаємодія з громадськими організаціями та експертним співтовариством;
   - планування спільних заходів (розробки програм), спрямованих на досягнення цілей цього Меморандуму.
 5. Додатково до цього Меморандуму Сторони можуть підписати Програму заходів з розвитку співробітництва Сторін. Програма стає невід'ємною частиною Меморандуму після її підписання Сторонами.
 6. Сторони окремо обумовлюють, що укладення цього Меморандуму не пов'язує Сторони будь-якими юридичними зобов'язаннями, не тягне виникнення фінансових зобов'язань, і що для виникнення останніх потрібно висновок Сторонами окремих угод.
 7. У межах цього Меморандуму жодна із Сторін не буде обтяжена зобов'язаннями або боргами іншої Сторони або Сторін, і жодна із Сторін не буде діяти в якості агента іншої Сторони або Сторін без укладення відповідних окремих угод.
 8. Сторони погодили, що виконання цього Меморандуму, а також окремих угод буде відповідати всім застосовним законам, включаючи законодавство про добросовісну конкуренцію і про обмеження монополістичної діяльності.
 9. Сторони мають право укладати аналогічні по предмету, сфері дії і умовами угоди з іншими юридичними особами. Сторони користуються у своїй діяльності повною свободою вибору контрагентів.
 10. Сторони зобов'язуються зберігати в таємниці будь-яку інформацію, отриману від іншої Сторони в рамках цього Меморандуму.
 11. Будь-яка зміна цього Меморандуму є дійсним, якщо воно вчинене в письмовій формі і прийнято кожної із Сторін.
 12. Укладаючи цей Меморандум, Сторони заявляють один одному наступне і запевняють один одного в тому, що прийняття цього Меморандуму чи не порушує і не порушить жодних положень установчих документів Сторін або чинного законодавства України.

Безкоштовна консультація

Отримати консультацію

залишити заявку

залишити заявку

Задати питання юристу

Ваш запит відправлено!

Акция

Послуга