Банкрутство

Банкрутство з ініціативи боржника

Банкрутство юридичних осіб - це визнання факту нездатності боржника задовольняти вимоги його кредиторів. Банкрутство регулюється кодексом України з процедур банкрутства. Особливістю банкрутства за ініціативою власників є, то що підприємство зобов'язане звертатися до господарського суду із заявою про відкриття справи в місячний термін з моменту настання загрози неплатоспроможності.

Неплатоспроможність компанії кодексом визначається як ситуація при якій задоволення вимог одного або кількох кредиторів, за якими настав термін виконання, призведе до неможливості виконання грошових зобов'язань боржника в повному обсязі перед іншими кредиторами. Якщо ж компанія цього не робить - це є підставою для притягнення її керівника до солідарної відповідальності за боргами компанії.

Також, ми надаємо послугу Ліквідація через банкрутство з викупом - нездатність боржника відновити свою платоспроможність, визнана господарським судом, при цьому перед початком процедури банкрутства відбувається зміна власників і / або керівника підприємства, і вся процедура здійснюється вже з нашими посадовцями.

Святкові знижки!

Даруємо святкову знижку 22% на послугу банкрутство з ініціативи боржника. Встигніть скористатися пропозицією, залишайте заявку або телефонуйте!

скористатися пропозицією


Для яких підприємств підходить?

 • для підприємств, у яких є значна заборгованість перед бюджетом та / або контрагентами;

Переваги:

 1. вчасно розпочата процедура банкрутства знімає з керівника солідарну відповідальність за боргами компанії;
 2. почати процедуру банкрутства фірми вигідніше для Вас, ніж погасити борг перед контрагентами;
 3. проводити позапланову перевірку платника податків органом державної податкової служби не обов'язково;
 4. боржнику припиняється нарахування економічних санкцій, знімається арешт з майна, припиняється нарахування неустойки.

Недоліки:

 1. тривалість процедури.

Результат, який Ви отримаєте:

 • запис про припинення діяльності юридичної особи - банкрута в Єдиному державному Реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських організацій;
 • всі борги будуть вважатися погашеними;
 • припиняється нарахування неустойки, процентів та інших економічних санкцій; буде скасований арешт, накладений на майно боржника;
 • накладення нових арештів та інших обмежень щодо розпорядження майном банкрута не допускається;
 • Ви заощадите свій час, тому що уникнете тривалої тяганини в чергах до кабінетів державних органів.

Вартість процедури банкрутства

 • Вартість залежить від регіону підприємства, оборотів, кількості співробітників, ведення бухгалтерії та багатьох інших факторів.
 • У вартість послуг включено оцінка ризиків, кореспондентське обслуговування протягом всієї процедури банкрутства, повний супровід банкрутства підприємства + спеціальна пропозиція: аудит проміжного ліквідаційного балансу, аудиторський висновок, викуп безкоштовно.
 • Гнучкий графік платежів.
 • Ми постійно тримаємо Вас в курсі етапів процедури і за запитом надаємо як усний, так і письмовий звіт про виконану роботу, а також додаткові консультації в нюансах законодавства про банкрутство.
 • Додатково, на рахунок господарського суду, оплачується авансування послуг арбітражного керуючого та судовий збір.
Послуга
Вартість
Термін
 • банкрутство за спрощеною процедурою

  Вартість

  2 500 у.е.

  Термін

  4 - 10 місяців
Заказать просчет


Замовити зворотній дзвінок

Заполните форму и получите бесплатно высококвалифицированную юридическую помощь от эксперта по вашему вопросу. Мы ответим вам в течение 15 минут

Безкоштовна консультація

Отримати консультацію

залишити заявку

залишити заявку

Задати питання юристу

Ваш запит відправлено!

Акция

Послуга