Банкрутство

LiquidatorPro проводить процедуру банкрутство підприємств всіх форм власності, по всій Україні, будь-якої складності.

Банкрутство підприємства - нездатність боржника відновити свою платоспроможність, визнана господарським судом.

Святкові знижки!

Даруємо святкову знижку 22% на послугу банкрутство юридичної особи. Встигніть скористатися пропозицією, залишайте заявку або телефонуйте!

скористатися пропозицією

Для яких підприємств підходить банкрутство підприємства? для підприємств, у яких є значна заборгованість перед бюджетом та / або контрагентами; для кредиторів, які хочуть стягнути свій борг з неплатоспроможного підприємства. Переваги: почати процедуру банкрутства фірми вигідніше для Вас, ніж погасити борг перед контрагентами; вчасно розпоч.
Детальніше

Ліквідація

Ліквідація - процес, при якому відбувається припинення фінансово-господарської діяльності юридичної особи. Ліквідація підприємств може відбуватися за ініціативою власників або регулюючих органів.

LiquidatorPro ліквідує підприємства всіх форм власності (ТОВ, ПАТ (ВАТ), ПрАТ (ЗАТ), ФОП (СПД), ПП) по всій Україні, будь-якої складності, з гарантією.


Святкові знижки!

Даруємо святкову знижку 22% на послугу ліквідація підприємства. Встигніть скористатися пропозицією, залишайте заявку або телефонуйте!

скористатися пропозицією

Для яких підприємств підходить? для підприємств, які не мають заборгованості перед бюджетом і контрагентами; для підприємств, які вчасно подавали податкову і бухгалтерську звітність. Переваги: низька вартість в порівнянні з .
Детальніше

Викуп

Ліквідація через викуп

Необхідно швидко і надійно ліквідувати підприємство? LiquidatorPro проводить процедуру ліквідації підприємств усіх форм власності: (ТОВ, ПАТ (ВАТ), ПрАТ (ЗАТ), ПП), по всій Україні, будь-якої складності.

Ліквідація шляхом зміни засновників і керівника підприємства через викуп часток - альтернативна ліквідація (експрес-ліквідація)

Святкові знижки!

Даруємо святкову знижку 22% на послугу викуп підприємства. Встигніть скористатися пропозицією, залишайте заявку або телефонуйте!

скористатися пропозицією

Типи викупу: передача корпоративних прав резиденту України; передача корпоративних прав нерезиденту України; передача корпоративних прав + подача протоколу про ліквідацію. Для яких підприємств підходить? для підприємців, яким .
Детальніше

Реєстрація

LiquidatorPro проводить процедуру реєстрації підприємств всіх форм власності, по всій Україні, а також оформлення ліцензій.

Реєстрація підприємства - це внесення інформації до єдиного державного реєстру про майбутньої господарської діяльності. LiquidatorPro проводить процедуру реєстрації підприємств всіх форм власності, по всій Україні.

Святкові знижки!

Даруємо святкову знижку 22% на послугу реєстрація підприємства. Встигніть скористатися пропозицією, залишайте заявку або телефонуйте!

скористатися пропозицією


Види реєстрації підприємств: реєстрація приватного підприємця (СПД) реєстрація юридичної особи (OOO, ПП) зміна видів діяльності збільшення статутного капіталу зміна складу засновників зміна відомостей про засновників зміна юридичної а.
Детальніше

Банкрутство фізичних осіб

LiquidatorPro проводить процедури банкрутства фізичних осіб по всій Україні, будь-якої складності, а також аналіз положення боржника та підготовку документів до суду для самостійного проходження процедури банкрутства.

Святкові знижки!

Даруємо святкову знижку 22% на послугу Банкрутство фізичної особи. Встигніть скористатися пропозицією, залишайте заявку або телефонуйте!

скористатися пропозицією

До банкрутства фізичних осіб належить:

процедура реструктуризації боргів; визнання фізичної особи банкрутом (процедура погашення боргів боржника); вигідні умови для реструктуризації іпотечних кредитів фізичних осіб в іноземній валюті.

Кому підходить?

людям що потрапили у скрутне фінансове становище і їм не вистачає заробітку для погашення кредитів, інш.
Детальніше

Показники компанії

0
Років досвіду роботи
0
Зареєстрованих підприємств
0
Ліквідованих підприємств
0
Вирішених судових спорів

Схема співпраці

01

Зв`яжіться з нами, залиште замовлення

02

Безкоштовна консультація

03

Розробка плану

04

Укладення договору

05

Реалізація плану

Наша команда

Наші партнери

Компанія LiquidatorPro активно працює над розвитком своєї партнерської мережі у всіх містах України і за її межами . Наша команда прагне до побудови довгострокових партнерських відносин з українськими та зарубіжними компаніями , бо впевнені , що побудова ефективного бізнесу та створення бізнесу неможливо без взаємовигідного співробітництва . Компанія LiquidatorPro завжди відкрита для співпраці .
  • partner partner
  • partner partner
  • partner partner
  • partner partner
  • partner partner
  • partner partner
  • partner partner
  • partner partner
  • partner partner
  • partner partner
Потягніть вправо

Відгуки клієнтів

client

Кирилівський В.Г

Директор
ТОВ «МК« Фінансовий Гуру »
ТОВ «МК« Фінансовий Гуру»  співпрацює з ТОВ «Ліквідатор-Про». За час нашої спільної роботи команда ТОВ «Ліквідатор-Про» показала себе, як професіонали своєї справи. Усі надані нам послуги були виконані в строк, якісно і зі знанням своєї справи. Також приємним бонусів в роботі була цінова політика ТОВ «Ліквідатор-Про».
client

Некречій Катерина Юріївна

Директор
ТОВ з іноземними інвестиціями «Глобал Космед»
Було приємно і комфортно з Вами співпрацювати!
client

Семененко О.

Директор
ТОВ "Арай Україна"
Компанія «Ліквідатор-про» допомагала в процедурі ліквідації нашої компанії. Оперативно призначили перевірку в податковій. Кожен пройдений етап підтверджували документально! Гнучка оплата.
client

Щербина Олег

Директор
ФОП
Дякую Вам, за Вашу допомогу в закритті ФОП. Було дуже приємно з Вами співпрацювати. Ще раз дякую Вам і бажаю всіляких успіхів, щастя, здоров'я і благополуччя.
client

Кожевников Дмитро

Директор
СПД
Зручна віддалена співпраця. Чітка робота з документами, без питань. Ліквідація відбулася. З мінусів - розтягнуті терміни, але це не провина компанії.

Інфоцентр

Компанія Liquidator Pro прагне до відкритості та прозорості в усіх аспектах своєї діяльності. Вільний доступ до інформації про новини Компанії, її ініціативи, плани та досягнення - один з основних принципів взаємодії з клієнтами і партнерами. Компанія Liquidator Pro є соціально-відповідальною компанією, для якої важливо зробити свій внесок у розвиток країни та бізнесу, тому регулярно висвітлює актуальні теми в провідних ЗМІ України і корпоративному блозі. Читайте наш розділ Інфоцентр.
Хочете бути в курсі останніх новин і акцій компанії?

Підпишіться на розсилку

Адреса та контакти:

03039, м. Київ, вул. Голосіївська 7/3

+38 067 505 66 99
+7 93 812 458 60

info@liquidatorpro.com.ua

Графік роботи:

ПН - ЧТ 9:00 - 19:00 ПТ - 9:00 - 18:00 СБ - за домовленістю.
НД - вихідний

Консультації надаються цілодобово і безкоштовно!

Безкоштовна консультація

Отримати консультацію

залишити заявку

залишити заявку

Задати питання юристу

Ваш запит відправлено!

Акция

Послуга